5 Ton Vinç Baskülü (PNR)
5 Ton Vinç Baskülü (PNR)

5 Ton Vinç Baskülü (PNR) (5002)

Marka : PNR
Fiyat : ₺12.942,68  + KDV
KDV Dahil : ₺15.272,36
Toplam Stok Adedi : 1
₺1.892,41 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

Elektronik Vinç Kantarı (PNR) :

Vinç Baskülü Fiyatları : 

           Piyasada satılmakta olan çeşitli elektronik vinç kantarı vardır. Buna bağlı olarak da Vinç Baskülü fiyatları değişmektedir. Vinç kantarı, kıyaslayacak olursak tonajlı yer basküllerine göre vinç baskül fiyatları daha ucuz ve uygundur. Vinç terazisi fiyatları marka ve modellerine göre değişim göstermekte olup vinç tartı doğruluğu bakımından yer basküllerinden bir farkı yoktur. 

           Eğer kullanıcı olarak sizin bir tercih yapmanız gerekiyorsa öncelikle ne işinde ve ne amaçla kullanacağınızı bildiğiniz için  bu faktörlere göre siz karar vermelisiniz.  Yer bakımından uygun yada vinçle devamlı çalışılan firmalarda kullanıma hangisinin kolay ve pratik olacağına karar verilebilir. Kullanıcı vinç baskülü fiyatları ne kadar uygun olursa olsun yer yada zemin baskülü alması avantajına olabilir. Yada diğer bir açıdan hem kolaylık hem pratiklik ile hem de daha uygun fiyatla elektronik vinç kantarı ile tartım yapılabilir. 

          Vinç Baskülleri çeşitleri 600 kg'dan başlayarak 2 ton, 3 ton, 5 ton, 10 ton, 15 ton, 20 ton, 30 tona kadar vardır. Vinç kantar fiyatları da kapasite ve modellerine bağlı olarak değişmektedir. 

Vinç Baskülü Özellikleri :

- Vinç Kantarı 150 Saat dahili akülü

- Vinç Baskülü 360 derece dönebilen kancası ile ürünlerin kolayca kaldırıp tartılması imkanını sağlar.

- Vinç Kantarımız harici kalibrasyonludur. Yetkilendirdiğimiz kişiler çok kısa süre içinde kalibrasyonunu yapabilir işinize engel olmazlar.

- Ekran üzerinde ve uzaktan kumanda ile yönetilen Dara alma, sıfırlama ve sabitleme fonksiyonu,

- Vinç Baskülünün, standart uzaktan kumanda ile çalışabilme imkanı vardır. Bu kumanda ile baskül yüksekte iken sıfırlama, dara alma, sabitleme ve hassasiyet değiştirme olanağı vardır.

- Dahili akülü ve yedek akülüdür. Aküler, vinç baskülümüzün akü kart devresi sayesinde adaptörleri ile tekrardan dolum özelliğine sahiptirler.

- Adaptörü ile 8 saatte sarj edilir.

- Türkçe ve İngilizce kullanma kılavuzu bulunur.

- Vinç Kantarı ekranında ağırlığı tek tuş ile sabitleme özelliği bulunur.

- Vinç Kantarımız 100 m. yükseklikte iken yerden kolay okunabilir büyüklükte kırmızı led ekranlıdır.

-2 yıl garantili ,PINARLAR TARTI GÜVENCESİ ALTINDA BOL YEDEK PARÇALI

- Akü azaldığında ,akü ikaz lambası yandıktan sonra 10 saat daha çalışma imkanı iş yerinin zaman kaybını önleyicidir.

- Hassasiyeti uzaktan kumandası ile ayarlama ve fonksiyonlarını kullanma olanağı vardır.

Elektronik Vinç Kantarı Kullanıldığı yerler ve amaçları:

         Vinç Kantarları , Ağır tonajlı malzemeleri yerlerinden vinç sistemleri ile kaldırarak kolayca tartım amaçlıdır. Vinç Kantarları,

caraskalın kancasına takılarak kullanılır. Vinç Baskülleri genellikle depolarda , antrepolarda, inşaatlarda vb. iş sahalarında kullanılır. vinç baskülleri uzaktan kumanda sistemiyle kontrol edilir. Büyük ekran ledleriyle vinç kantarlarımız 10-15 metre yükseklikten rahatlıkla okunabilir. Genellikle Ürünlerin depolara giriş çıkışlarında ağırlık kontrolleri amacıyla ve stok sayımında kullanım amaçlıdır.

-C .E . BELGELİ VE TÜRK STANDARTLARINA UYGUNLUK BELGELİ

-VİNÇ BASKÜLÜ  İKİ YIL GARANTİLİDİR.